Војничка молитва во воен предизвик во САД воен предизвик
  • Неодамнешно

Војничка молитва во воен предизвик во САД воен предизвик

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Војничка молитва на Соединетите држави воен предизвик монета Монети мери со дијаметар од 45мм (1,77 “). Дизајн со висок квалитет и метал. Дизајн со висок квалитет и метална работа. Двострана монета.