Сега Дизајнира Утринска Ливада Зачувај Ја Памучна Мини Сад И Тегла За Повеќекратна Употреба Покрива 3,5 инчи, 4,5 инчи и 6,5 инчи, Комплет од 3
  • Неодамнешно

Сега Дизајнира Утринска Ливада Зачувај Ја Памучна Мини Сад И Тегла За Повеќекратна Употреба Покрива 3,5 инчи, 4,5 инчи

DEN 255.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го продолжува животниот век на вашата храна со тоа што ќе ја одржувате посвежа, заменувајќи ја пластичната фолија за еднократна употреба Сет од 3-3,5" дијаметар, 4,5 "дијаметар и 6,5" дијаметар. Светлите бои на цвеќињата, пеперутките и пчелите ги оживуваат остатоците и подготовката на оброците. Се одликува со 100% памучна надворешност и издржлива постава со поли-мешавина. Машинско перење помеѓу употреба и лежење рамно за сушење. Сега Дизајни е колекција на кујна и јадење најважен дизајниран да го прослават и поддршка на радоста на живеење добро. Замислени класици и изобилство на бои и тонови за привлечност на секој вкус. Го продолжува животниот век на вашата храна со тоа што ќе ја одржувате посвежа, заменувајќи ја пластичната фолија за еднократна употреба. Сет од 3-3,5" дијаметар, 4,5 "дијаметар и 6,5" дијаметар. Светлите бои на цвеќињата, пеперутките и пчелите ги оживуваат остатоците и подготовката на оброците. Се одликува со 100% памучна надворешност и издржлива постава со поли-мешавина. Машинско перење помеѓу употреба и лежење рамно за сушење. Сега Дизајни е колекција на кујна и јадење најважен дизајниран да го прослават и поддршка на радоста на живеење добро. Замислени класици и изобилство на бои и тонови за привлечност на секој вкус. Внесете го отворено во вашата кујна со овој комплет Од Три Утрински Навлаки за Садови до Сега Дизајни. Без разлика дали заштедувате остатоци за ручек или издвојувате состојки за вечерашната вечера, овие навлаки за чинии ја одржуваат храната посвежа и спречуваат нејзино сушење. Кажете збогум на пластичната фолија за еднократна употреба и изберете опција за повеќекратна употреба за складирање храна. Зачувај-тоа храна опфаќа нудат одржлив избор за живеење за продолжување на животот на вашата храна. Светли бои на овие облоги за храна лесно се забележуваат во фрижидер, така што никогаш повеќе нема да ги изгубите остатоците во задниот дел на фрижидерот. Убавите отпечатоци и дезени даваат привлечен изглед на чинии за тесто или додатоци за салата, а еластичните рабови обезбедуваат цврсто вклопување околу вашиот сад.