Корнинг 9985-100 Пирекс Обичен Часовник Стакло за 600 мл Грифин Чаша, Еднократно, 100мм Дијаметар
  • Неодамнешно

Корнинг 9985-100 Пирекс Обичен Часовник Стакло за 600 мл Грифин Чаша, Еднократно, 100мм Дијаметар

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тежок стил на раб Одговара на 600мл грифин чаша. Земја на потекло : Германија. Овие очила За Часовници Со дијаметар Од 100мм Пирекс се дизајнирани да одговараат на 600мл пирекс чаши. Тие поседуваат висока хемиска издржливост, со што се спречува контаминација на растворите. Тие се обликувани во истиот радиус на искривување за погодно редење. Тешкиот ѕид и униформниот раб полиран со оган обезбедуваат механичка цврстина. Надворешниот дијаметар не може да се контролира во блиски граници и може да се очекува да се појави мал степен на надвор од кругот.