Qulaco PU кожа фризерска торбичка со појас на половината на ременот Барбер торба водоотпорни ножици на ножици држач за футрола за фризерски клипови за коса, четки за че
  • Неодамнешно

Qulaco PU кожа фризерска торбичка со појас на половината на ременот Барбер торба водоотпорни ножици на ножици

DEN 734.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♥ Материјал за торбички за ножици : Ткаенината е избрана од кожа, а кожа е мека и фина, издржлива, водоотпорна и отпорна на браздата, дизајнот на ултра-голем капацитет на џебовите е едноставен и дарежлив Дизајн на корисникот, со оглед на сите детали. Tage Неживувачки торба со голем капацитет : Фризење може да има најразлични ножици за коса, чешел, клипови за коса, итн. Алатки за серии, совршени. ♥ Преносна торбичка за ножици : Прилагодлива лента и дизајн што може да се одвои, може да се користи како торба за рамо, чантата или торбата со вкрстени производи. ♥ Ножици за куќиште со лесен компактен и дизајн за заштеда на простор : Може да ги задржи сите ваши потреби, совршена алатка за фризер, бербер. Чувајте ги вашите најважни алатки од ваша страна, основна алатка за салон за коса. ♥ Ножици пакет за половината Лесно за чистење : Висококвалитетна ткаенина овозможува лесно чистење, може да се избрише директно, исклучителната изработка придонесува за неговите одлични перформанси, линијата за шиење е исклучително добра и уредна. Параметри на производот : Име на производот : Салон за фризерска торба Материјал : Имитација Leather Color : Black Size : 22.7*16 CMModel : Simple Suitable за толпата : Стилистицирање на косата Метод : Носење тежина : Околу 300 Gpackage Вклучува : 1 x Барбер Алатки Баггота : Додатоци на сликата не се вклучени. Совети kindубезни : 1. Набори и гребнатини се нормални феномени на кожа не вештачко оштетување. За проблеми, таков екран на екранот и светло за снимање, би можела да се размени од некоја боја.