Cfsncm Анти-судир И Ветроупорна Врата Затворач Гума Врата Затворач Врата Клин Врата Врвот Хотел Задржувач Птица Издржливи
  • Неодамнешно

Cfsncm Анти-судир И Ветроупорна Врата Затворач Гума Врата Затворач Врата Клин Врата Врвот Хотел Задржувач Птица Издржливи

DEN 436.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашиот затворач на вратата е изработен од цврсто леано железо со гроздобер или 'рѓосан изглед, истовремено заштитувајќи го предметот од' рѓа и абење Кога ќе го ставите под вратата, ве молиме цврсто, направете го овој наклон цврсто да се вклопи на дното на вратата, а не да се тресе. Совршен гроздобер декор за рустикални домови, љубители на природата или љубители на птици или кој било функционален декор. Погодност за кујна-гаражна врата, влезната врата, вратите од спалната соба и многу повеќе, ја подобрува корисноста и стилот на секоја врата. Античкиот слој ја штити оваа рециклирана врата од леано железо запре клин од ' рѓа и абење. Нашиот затворач на вратата е изработен од цврсто леано железо со гроздобер или 'рѓосан изглед, истовремено заштитувајќи го предметот од' рѓа и абење. Кога ќе го ставите под вратата, ве молиме цврсто, направете го овој наклон цврсто да се вклопи на дното на вратата, а не да се тресе. Совршен гроздобер декор за рустикални домови, љубители на природата или љубители на птици или кој било функционален декор. Погодност за кујна-гаражна врата, влезната врата, вратите од спалната соба и многу повеќе, ја подобрува корисноста и стилот на секоја врата. Античкиот слој ја штити оваа рециклирана врата од леано железо запре клин од ' рѓа и абење. Материјал : Леано железо.Совршен гроздобер декор за рустикални домови, љубители на природата или љубители на птици или кој било функционален декор.Погодност за кујна-гаражна врата, влезната врата, вратите од спалната соба и многу повеќе, ја подобрува корисноста и стилот на секоја врата.Античкиот слој ја штити оваа рециклирана врата од леано железо запре клин од ' рѓа и абење.Нашиот тежок затворач на вратите е прекрасен смешен и креативен. Ќе ја задржи секоја врата во вашата куќа широко отворена!Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.