Samsung Galaxy Buds Pro, вистински безжични уши w/Активно откажување на бучава, Фантом Виолетова
  • Неодамнешно

Samsung Galaxy Buds Pro, вистински безжични уши w/Активно откажување на бучава, Фантом Виолетова

DEN 2368.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Избегајте и наместете се во вашиот момент на Зен - сите со една чешма Вашите Galaxy Puds Pro ставаат интелигентно активно откажување на бучава на вашите прсти. Доживејте ги сеќавањата на секој ритам на вашата омилена песна со вуфер од 11 мм и твитер од 6,5 мм вградени во секоја уш. Водата нема да ви го уништи тренингот. Вашиот IPX7 отпорен на вода галаксиски пупки Про може да го задржи ритамот дури и со малку дожд. Со Galaxy Buds Pro, ќе се чувствувате уверени дека сте поврзани и слушнати. Без разлика каде сте, останете поврзани без разлика дали ја поседувате таа виртуелна средба или се фаќате со стар пријател. Меѓународна верзија, понудена без гаранција во САД. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на. Ако не се задоволни од набавката, обновените производи имаат право на замена или поврат според обновената гаранција.