Ноќна лесна лесна лесна лесна светлина на Rodailycay, 2 пакувања ноќни светла се приклучуваат на wallид, топли бели предводени ноќни светла за расадник, спална соба, бања, х
  • Неодамнешно

Ноќна лесна лесна лесна лесна светлина на Rodailycay, 2 пакувања ноќни светла се приклучуваат на wallид, топли

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да притиснете кое било копче, светлината на сензорот автоматски ќе се вклучи во самракот и ќе се исклучи во зората Нашата ноќна ламба ќе ја промени осветленоста според околниот интензитет на светлина. Компактна големина : Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните светла има компактен големина и уникатен дизајн на приклучоци што нема да ги блокира вториот излез, оставајќи втор излез за други уреди. Права осветленост : Водечката ноќна светлина обезбедува вистинска количина на топла бела светлина, не премногу затемнета и не премногу светла, доволно за да ги видите сите пречки во темнината, можете да одите слободно во вашиот дом без да вклучите други светла, мекото Белата светлина не е сурова на очите. Висока ефикасност Кога надворешната амбиентална светлина ја достигнува критичната точка на фотокондуктивниот отпорник, колото автоматски се прекинува, а приклучокот за ноќно светло излегува. Автоматско-сензори, многу енергетски ефикасни и заштеда на пари. Достапни за сите · За стари лица : Осветли во текот на ноќта, спречува да ги превртувате пречките, ви овозможува родител да станете во текот на ноќта, да пиете вода, да ја користите бањата и да се вратите во кревет без спиење Вклучување на какви било главни светла. · За деца : Кога бебето ќе почне да спие сам, ноќната светлина може да помогне во олеснување на стравот на детето од темнината, да донесе целосно чувство за безбедност и да му помогне на вашето дете да заспие со сладок сон ноќе . Вклучете се во изложениот wallиден излез кој е вентилиран и не допира до кревети или други материјали, а не за употреба со кабел за продолжување. Имате какви било прашања за време на употребата на ноќната ламба, ве молиме слободно контактирајте ме, ние нудиме a 90-дневна политика за безусловно враќање и поврат.