Луксузни Петфутон Троседот Кабриолет Цврст Цреша-Мали
  • Неодамнешно

Луксузни Петфутон Троседот Кабриолет Цврст Цреша-Мали

DEN 886.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

цврсто тврдо дрво Лесно се претвора од софа во кревет. Машина за перење и лесен за чистење отстранлив капак. Делукс 5" пена јадро футон душек. Рачно изработени Во САД Од Fwp Производи. Петфутон е поделба на Fwp Производи. FWP Производите произведуваат кревети од висока класа футон веќе 30 години. Оригиналните, детални и уникатно дизајнирани Кревети Од Петфутон се одделение за мебел и целосно функционални изработени од цврсто Американско тврдо дрво. Овие кабриолет кревети доаѓаат со удобен душек од 4 инчи, кој има капаци за патенти што се перат во машина. Големите кревети футон имаат димензии 36 х30 х 7 и можат да држат домашно милениче со тежина од 75 килограми. Малите кревети петфутон 26 х26х 7 се удобни за вашето мало милениче 25 фунти или под. Овие футони со целосна мансарда се подигнати од земја и ќе го чуваат вашето домашно милениче ослободено од нацрти. Петфутоните се иста квалитетна конструкција како и футоните со целосна големина. Сите FWP Производи се рачно изработени во САД.