НЦ Кадифен Играчка Животинска Перница Симпатична Мека Мечка Зајак Свиња Тигар Кукла Троседот Стол Перница Перница Перница Момче Девојка Роденден Подарок Ноќта На
  • Неодамнешно

НЦ Кадифен Играчка Животинска Перница Симпатична Мека Мечка Зајак Свиња Тигар Кукла Троседот Стол Перница

DEN 835.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Избрани материјали : меки кадифни играчки изработени од висококвалитетни кадифни ткаенини, исполнети со супер меки материјали Исполнет со памук, исцеден без деформација, удобен и не-пролевање, еластичен, лесен и дише. Едно нешто за повеќе намени : Оваа кадифен играчка е кадифен играчка што ќе им се допадне на луѓето од сите возрасти. Може да се користи како кукла погодна за кожата, перница за дремка, перница за софа и ќе ве стопли и ќе зависи од тоа. Секогаш ќе биде со вас. Интимен подарок : Оваа симпатична полнета плишана играчка ќе ви стане пријател во секојдневниот живот. Тој е мазен и неиритирачки, попријателски за кожата и топол и лековит за да ве придружува. Без разлика дали е дома или кога патувате со автомобил, нека биде вашиот симпатичен грижлив партнер. Соодветен опсег : деца, семејство, пријатели, роднини не можат да го пропуштат! Одличен избор за перници за возрасни и деца, погодни за спални соби, дневни соби, домови, канцеларии итн. Забелешка : за здравјето на вас и вашето семејство, се препорачува редовно чистење, не миење машини, миење раце, закачување за сушење и не изложување на суво на сонце. Услуги на клиентите-Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате и ние ќе ви одговориме што е можно поскоро во рок од 24 часа. Избрани материјали : меки кадифни играчки изработени од висококвалитетни кадифни ткаенини, исполнети со супер меки материјали. Исполнет со памук, исцеден без деформација, удобен и не-пролевање, еластичен, лесен и дише. Едно нешто за повеќе намени : Оваа кадифен играчка е кадифен играчка што ќе им се допадне на луѓето од сите возрасти. Може да се користи како кукла погодна за кожата, перница за дремка, перница за софа и ќе ве стопли и ќе зависи од тоа. Секогаш ќе биде со вас. Интимен подарок : Оваа симпатична полнета плишана играчка ќе ви стане пријател во секојдневниот живот. Тој е мазен и неиритирачки, попријателски за кожата и топол и лековит за да ве придружува. Без разлика дали е дома или кога патувате со автомобил, нека биде вашиот симпатичен грижлив партнер.