Тг, Доо Богатство Гуруа Метал Жирафа 3Д Пешкир Кука Лигавче Капут Држач Детска Соба Зоолошката Градина Ѕид Декор
  • Неодамнешно

Тг, Доо Богатство Гуруа Метал Жирафа 3Д Пешкир Кука Лигавче Капут Држач Детска Соба Зоолошката Градина Ѕид Декор

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Патувајте во зоолошката градина во вашиот дом кога ќе го додадете овој држач ЗА лигавчиња ОД 3д жирафа во собата на вашето новороденче или мало дете Монтирајте ја оваа закачалка за крпи во стилот на сафари на ѕидот на вашето дете и закачете ја неговата лигавче, палто, капа или друга опрема. Закачалката за ѕид од леано железо го содржи долгиот врат на жирафата, палтото со дезен, врежаните уши, роговите и цртите на лицето. Лесно монтирајте го овој декор за глава на жирафа на ѕидот на вашето дете со двете претходно дупчени дупки и оставете ги да се насмеат. Детска соба ѕид кука прави одличен подарок & мерки приближно 6" долги, 3 1/4 "широк, проширување 2 1/2" од ѕидот. Патувајте во зоолошката градина во вашиот дом кога ќе го додадете овој држач ЗА лигавчиња ОД 3д жирафа во собата на вашето новороденче или мало дете. Монтирајте ја оваа закачалка за крпи во стилот на сафари на ѕидот на вашето дете и закачете ја неговата лигавче, палто или капа. Вашето дете сигурно ќе ужива да ја користи оваа насмеана жирафа за да го обеси палтото или друга опрема на отворено. Одликувајќи се со две долги куки и големо внимание на деталите, оваа закачалка за ѕидови од леано железо го вклучува долгиот врат на жирафата, палтото со дезен, врежаните уши, роговите и цртите на лицето. Класичен рустикален финиш му дава на држачот за крпи истрошен, гроздобер изглед. Лесно монтирајте го овој декор за глава на жирафа на ѕидот на вашето дете со двете претходно дупчени дупки и направете ја нивната омилена кука во неговата или нејзината соба. Детска соба ѕид кука мерки околу 6" долго, 3 1/4 "широк, проширување 2 1/2" од ѕидот, и го прави одличен подарок за вашите деца, внуки, или внуци. Сите наши метални куки и лавици и куки испорачуваат сосема нови со нашата 100% гаранција за задоволство на клиентите.