Кабилок Мини Шпатула Алатка Мини Градинарство Алатка Сет Трансплантација Градина Рака Алатки Мистрија Лопата Гребло Пластични Наводнување Може За Садење Цвет Ра?
  • Неодамнешно

Кабилок Мини Шпатула Алатка Мини Градинарство Алатка Сет Трансплантација Градина Рака Алатки Мистрија

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сочни Алатки За Садење Поставете Алатки За Трансплантација На Цвеќиња Градинарски Алатки за вашата градина, тревник и двор Градинарство Алатка Во Собата Терариум Материјали Мини Сочни Градина Алатка Комплет Тешки Вкусен Бонсаи Саден Сет Затворен Градинарство Самовила Зен Комплет За Почвата Ѓубриво Семиња. Совршен подарок за свадба, водителка, домаќинство, родендени, забави и други празници. Градинарски подароци каква одлична идеја за подарок!! овој прекрасен комплет за градинарски торби прави одличен подарок за секое време од годината. Дајте им на оние што ги сакате корисен и прекрасен комплет за градинарски алатки тие можат да уживаат во венеат година што доаѓа. одлична идеја за корпоративен подарок, супер оригинална ставка за подарок за настанот на компанијата сигурно ќе биде прекрасно парче за разговор. Сочни Алатки За Садење Поставете Алатки За Трансплантација На Цвеќиња Градинарски Алатки за вашата градина, тревник и двор. Градинарство Алатка Во Собата Терариум Материјали Мини Сочни Градина Алатка Комплет Тешки Вкусен Бонсаи Саден Сет Затворен Градинарство Самовила Зен Комплет За Почвата Ѓубриво Семиња. Совршен подарок за свадба, водителка, домаќинство, родендени, забави и други празници. Градинарски подароци каква одлична идеја за подарок!! овој прекрасен комплет за градинарски торби прави одличен подарок за секое време од годината. Дајте им на оние што ги сакате корисен и прекрасен комплет за градинарски алатки тие можат да уживаат во венеат година што доаѓа. одлична идеја за корпоративен подарок, супер оригинална ставка за подарок за настанот на компанијата сигурно ќе биде прекрасно парче за разговор. Опис Сочни Алатки За Садење Поставете Алатки За Пресадување Цвеќиња Градинарски Алат За вашиот градинарски тревник и двор. Карактеристики-Материјал : Пластика, Дрво и Железо - Боја : Како Што Е Прикажано - Големина : Околу 16. 97во Пакет Вклучувајќи 3 х Лопати 2 х Расад лопата 1 х Котел 1 х Распрскувач 1 Х Алатка За Дување 1 х Чаша.