Oowolf ПРЕДВОДЕНА Бања Суета Огледало, 26 x18 Инчен Анти Магла 4000K Затемнети LED Бања Ѕид Монтирани Шминка Огледало Вертикална &засилувач; Хоризонтална.
  • Неодамнешно

Oowolf ПРЕДВОДЕНА Бања Суета Огледало, 26 x18 Инчен Анти Магла 4000K Затемнети LED Бања Ѕид Монтирани Шминка Огледало

DEN 2239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€_Затемнувачко Огледало Светло Que 2022 нова Верзија oowolf светло ЗА огледало ВО бањата е затемнето, контролирано со тркалезно копче на допир, Долго притиснете го копчето 3 секунди за да ја промените осветленоста Светлината е достапна за прилагодување од 10% - 100% од осветленоста. тоа со мемориска функција. Функција против магла помогнете да се задржи секогаш јасна слика за рефлексија.Повеќе не треба да се грижите за пареата и да ја отстранувате рачно. Quenity Vanity Riror Податоци За Бања Q Димензии : 26 x 18 x 1.4 инчи, работа СО AC85-265 V, 20 W. боја на осветлување : Природна светлина, температура на бојата : 4000 K, CRI 80, ги штити очите. Qually&Long Lifetime : 50.000 часа, еколошки материјали без бакар се користат со сребрен слој за рефлексија. 【●Лесна инсталација ● Ова огледало За шминка поставено на Ѕид е опремено со ѕиден хардвер и завртки што можат да се закачат вертикално, лесно да се инсталираат.ЛЕД осветлувањето на огледалото додава елеганција и романса во вашата соба, ја олеснува вашата шминка и бричење во услови на слаба осветленост. ???●Безбедност и Издржливо ●2022 Нова Верзија Користете суровина со врвен квалитет и сертифициран возач НА УЛ. Дајте ви крајно искуство повеќе Од Неколку Децении, без промени.Ништо не е поважно од безбедноста и Издржливо. LED Огледало со Чувствително Копче На Допир, погодно за шминка и бричење. Осветлено Огледало со функција за меморија. Затемнето led светло огледало, достапно е за прилагодување од 10% - 100% од осветленоста. ЗАШТЕДА на енергија ЛЕР, живот прибл 50 000 часа. Анти-замаглување филмови на огледалото. Може да висат вертикално и хоризонтално, вклучени се сите додатоци за инсталација. Оваа вградена функција против замаглување значи дека нема потреба постојано да ги третирате огледалата со спреј без магла или да ги исплакнете повеќе пати под туш. Долго притиснете го копчето 3 секунди за да ја промените осветленоста. Светлината е достапна за прилагодување од 10% - 100% од осветленоста.