Смешно Куче Метален Знак Плакета Дом Без Куче Е Само Куќа Знак За Добредојде На Куче Самојед Со Куче За Миленичиња Велејќи Новина За Метален Принт Домашен Декор За ?
  • Неодамнешно

Смешно Куче Метален Знак Плакета Дом Без Куче Е Само Куќа Знак За Добредојде На Куче Самојед Со Куче За

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

€_Премиум Материјал Q : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време внатрешна и надворешна употреба Без ' рѓосување и без избледување. €®Стандардна Димензија Q : металниот знак има три вида големини за избор. Сите тие се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, масата, просторијата, фармата и домот. €€Лесна Инсталација Q : металниот знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. €€Повеќекратна Примена Q : Најдобра декорација за дом, куќа на фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, човечка пештера, канцеларија, викендица, кабина, куќа на плажа, гаража и продавница. € ● Безбедно Пакување Q : ние го користиме картонот за да го завиткаме металниот знак, осигурајте се дека ќе го добиете без оштетување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. €_Премиум Материјал Q : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиум кој е доволно издржлив за долго време внатрешна и надворешна употреба. Без ' рѓосување и без избледување. €®Стандардна Димензија Q : металниот знак има три вида големини за избор. Сите тие се идеална големина како извонредна декорација за влезната врата, масата, просторијата, фармата и домот. €€Лесна Инсталација Q : металниот знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Монтирајте го со завртки или жици. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. €€Повеќекратна Примена Q : Најдобра декорација за дом, куќа на фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, човечка пештера, канцеларија, викендица, кабина, куќа на плажа, гаража и продавница. € ● Безбедно Пакување Q : ние го користиме картонот за да го завиткаме металниот знак, осигурајте се дека ќе го добиете без оштетување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Материјал : металниот знак е изработен од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долготрајна внатрешна и надворешна употреба. Без ' рѓосување и без избледување. Ве молиме, исто така, љубезно забележете дека текстот може да се додаде и моделот може да се персонализира. Димензија : металниот знак има три вида големини за избор : 10х10 инчи (25х25см), 12х12 инчи(30х30см) и 15х15 инчи(38х38см).