Телдрасил 18 снопови вештачки лаванда цвеќиња на отворено УВ отпорни лажни пластични цвеќиња факс пластични грмушки за затворен отворен прозорец Дома градинарска
  • Неодамнешно

Телдрасил 18 снопови вештачки лаванда цвеќиња на отворено УВ отпорни лажни пластични цвеќиња факс пластични грмушки за

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Вклучува】 : 18 снопови вештачки растенија лаванда 【Големина】 : Секое растение приближно 12,6 инчи долго, по лаванда со 5 гранки. 【Материјал】 : Цвеќиња стебла : железна жица обложена со пластика. 【УВ отпорен】 : Пластичните растенија се отпорни на УВ и никогаш не избледени, факс -изгледот на изгледот е совршен за секој проект за DIY. Овие грмушки никогаш нема да умрат и лесно се грижат за тоа може против дождовната бура и изолација. 【Реални растенија : : Секој пакет лаванда дава изглед на вистински, природен цвет со живописна боја. Дефинитивно ќе го направи вашиот двор или дома да изгледа многу светло и весело. 【Совршена декорација】 : Оваа лажна растенија лаванда е дизајнирана за декорација на отворено. Овие живописни лаводери позајмуваат прекрасен шарм на вашиот преден трем, патека, внатрешен двор и градина. 【Вклучува】 : 18 снопови вештачки растенија лаванда. 【Големина】 : Секое растение приближно 12,6 инчи долго, по лаванда со 5 гранки. 【Материјал】 : Цвеќиња стебла : железна жица обложена со пластика. 【УВ отпорен】 : Пластичните растенија се отпорни на УВ и никогаш не избледени, факс -изгледот на изгледот е совршен за секој проект за DIY. Овие грмушки никогаш нема да умрат и лесно се грижат за тоа може против дождовната бура и изолација. 【Реални растенија : : Секој пакет лаванда дава изглед на вистински, природен цвет со живописна боја. Дефинитивно ќе го направи вашиот двор или дома да изгледа многу светло и весело. 【Совршена декорација】 : Оваа лажна растенија лаванда е дизајнирана за декорација на отворено. Овие живописни лаводери позајмуваат прекрасен шарм на вашиот преден трем, патека, внатрешен двор и градина. 【Вклучува】 : 18 снопови вештачки растенија лаванда. 【Големина】 : Секое растение приближно 12,6 инчи долго, по лаванда со 5 гранки. 【Материјал】 : Цвеќиња стебла : железна жица обложена со пластика. 【УВ отпорен】 : Пластичните растенија се отпорни на УВ и никогаш не избледени, факс -изгледот на изгледот е совршен за секој проект за DIY.