Битка Мачки-Мачка Зима, Божиќ Вер. Чаши за Чај За Канцелариска И Домашна ШОЛЈА За КАФЕ Печатете Двострана Бела Керамичка Чаша За Кригла За Жени, Мажи , Парови - 11 Оз 15 ?
  • Неодамнешно

Битка Мачки-Мачка Зима, Божиќ Вер. Чаши за Чај За Канцелариска И Домашна ШОЛЈА За КАФЕ Печатете Двострана Бела

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КРИГЛА : Нашите чаши за кафе имаат екстра дебели ѕидови Ова ги прави чашите за чај особено робусни и издржливи. Оваа креативна кригла е изработена од највисок квалитет на материјали-1132% природен материјал. Без олово и нетоксична, кремаста бела површина и издржлива, совршена за вашите омилени еспресо пијалоци, млеко, чај или кафе наутро. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 11oz/1047oz капацитет шолји за кафе, шарена форма на шема на површината на шолјата за кафе. Боите се убави, светли, со малку сјај. Одлична вредност на белата сублимација чаши. СОВРШЕН ПОДАРОК : Модерен дизајн на керамички додатоци во вашата домашна соба, кујна, студио, бар, клуб, канцеларија итн. Дополнително, нашите чаши се безбедни за миење садови и микробранова печка, што ви овозможува да уживате во нив одново и одново. Ова е одличен подарок за пријатели, деца, студенти, соработници и соиграчи на свадба, годишнина, Денот на Благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, вљубените, роденден и други важни денови. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Удобна големина и тежина, користењето на оваа кригла за замрзнувач, машина за миење садови, микробранова печка и печки се безбедни за користење на криглата. Не е потребно миење раце. Тие се идеално дополнување на вашиот зафатен начин на живот. Нашите шолји за чаши за кафе е прекрасен подарок што треба да им го подарите на вашите најблиски, за луѓето за кои се грижите. ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ : оваа кригла е увезена и гордо направена во САД; брзо исполнето и испорачано. Имаме апсолутна верба во квалитетот на нашите чаши. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или нарачки, ве молиме контактирајте не, ветуваме дека ќе вложиме максимални напори да го решиме. Ние длабоко се грижиме за нашите клиенти и ве правиме наш врвен приоритет. Ние ќе го направиме на највисоко задоволство. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КРИГЛА : Нашите чаши за кафе имаат екстра дебели ѕидови. Ова ги прави чашите за чај особено робусни и издржливи. Оваа креативна кригла е изработена од највисок квалитет на материјали-1132% природен материјал. Без олово и нетоксична, кремаста бела површина и издржлива, совршена за вашите омилени еспресо пијалоци, млеко, чај или кафе наутро. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 11oz/1047oz капацитет шолји за кафе, шарена форма на шема на површината на шолјата за кафе.