iTEKIRO AC Адаптер ЗА JVC GZ-MG39 GZ-MG39US GZ-MG40 GZ-MG40U GZ-MG40US GZ-MG430 GZ-MG430H GZ-MG430HUS GZ-MG435H GZ-MG435HUS GZ-MG465 GZ-MG465B GZ-MG465B GZ-мг465бе гз-МГ465БУС ГЗ-МГ50 ГЗ-МГ50У
  • Неодамнешно

iTEKIRO AC Адаптер ЗА JVC GZ-MG39 GZ-MG39US GZ-MG40 GZ-MG40U GZ-MG40US GZ-MG430 GZ-MG430H GZ-MG430HUS GZ-MG435H

DEN 1324.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е напојување со АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЗА ДИГИТАЛНИ фотоапарати JVC и видео камери Издржливост : обликувано куќиште со Големо влијание со цврсто запечатување штити од најтешките средини. Мобилност : Долгиот кабел за напојување ви овозможува лесно да достигнете повеќе простор; Компактен и лесен дизајн. Безбедност : Сеопфатни внатрешни безбедносни карактеристики филтер влезна линија напон шила или бранови и ограничување на излезниот напон или струја за заштита на вашиот фотоапарат / камера од електрични опасности; високата ефикасност на моќноста обезбедува конзистентна и континуирана моќност за вашиот фотоапарат / камера. Задоволство : Гаранција за враќање На Парите плус 1 година гаранција за замена без проблеми. Ова е напојување со АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА ЗА ДИГИТАЛНИ фотоапарати JVC и видео камери. Издржливост : обликувано куќиште со Големо влијание со цврсто запечатување штити од најтешките средини. Мобилност : Долгиот кабел за напојување ви овозможува лесно да достигнете повеќе простор; Компактен и лесен дизајн. Безбедност : Сеопфатни внатрешни безбедносни карактеристики филтер влезна линија напон шила или бранови и ограничување на излезниот напон или струја за заштита на вашиот фотоапарат / камера од електрични опасности; високата ефикасност на моќноста обезбедува конзистентна и континуирана моќност за вашиот фотоапарат / камера. Задоволство : Гаранција за враќање На Парите плус 1 година гаранција за замена без проблеми. Овој КАБЕЛ за напојување со АДАПТЕР за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА работи со вашата дигитална камера / камера. Ви овозможува постојано да ја користите камерата / камерата за тешка работа во затворен простор. Напојувајќи го уредот со адаптерот, можете да снимате филмови, да преземате слики, да гледате видеа, а во меѓувреме не го губите скапоценото полнење на батеријата. Одлично е за полнење на батеријата во камерата / камерата, заштеда на енергија од батеријата и намалување на времето на полнење на батеријата.Карактеристики : 1. Ова е адаптер за видео камера за видео камера напојување, вклучувајќи КАБЕЛ за напојување со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 2.