Валхоусе 2пакување 500мл Стиснете шише 16оз, Без Истурање Измијте Шишиња Големи Со Практични Мерни Линии, Измијте Ги Шишињата Добро Исцедете Го Изливот Што Тече
  • Неодамнешно

Валхоусе 2пакување 500мл Стиснете шише 16оз, Без Истурање Измијте Шишиња Големи Со Практични Мерни Линии, Измијте

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќе И Големо Шише За Перење Валхоуз-2 ПАКУВАЊЕ 500мл шише за перење, 16оз, можете да го користите секое од овие поголеми шишиња подолго без да морате повторно да ги наполните Повеќекратна Употреба-Совршен За наводнување на терариуми, сукуленти, кактус, Африкански темјанушки, орхидеи или други ситни садови. Свитканиот нос многу го олеснува наводнувањето на вашите растенија. Дозволете ви да стигнете до основата на стеблото без да ја навлажнете самата фабрика. Погоден за внатрешна или канцеларија. Лдпе Безбедносен Материјал-лдпе (полиетилен со мала густина) телото е лесно, флексибилно и еластично, има нетранспарентна нијанса и се спротивставува на ударот, пукнатините на стресот и апсорпцијата на влага. Тие можат да се користат за миење лабораториски производи и добро складирање на раствори за перење. Без Затворање На Завртката За Истурање-го има своето стебло и црта цевка обликувана во едно парче за апликации отпорни на истекување, а неговата млазница за издавање под агол го насочува протокот на течност(изливот може да се намали за да се зголеми протокот на растворот за перење). 100% Загарантирани - не 100% задоволни? Во секое време, било каде, било која причина, ни испраќа порака. Ние ќе ви помогнеме да ја решите вашата загриженост или да обезбедите целосна наплата. Повеќе И Големо Шише За Перење Валхоуз-2 ПАКУВАЊЕ 500мл шише за перење, 16оз, можете да го користите секое од овие поголеми шишиња подолго без да морате повторно да ги наполните. Повеќекратна Употреба-Совршен За наводнување на терариуми, сукуленти, кактус, Африкански темјанушки, орхидеи или други ситни садови. Свитканиот нос многу го олеснува наводнувањето на вашите растенија. Дозволете ви да стигнете до основата на стеблото без да ја навлажнете самата фабрика. Погоден за внатрешна или канцеларија. Лдпе Безбедносен Материјал-лдпе (полиетилен со мала густина) телото е лесно, флексибилно и еластично, има нетранспарентна нијанса и се спротивставува на ударот, пукнатините на стресот и апсорпцијата на влага.