Брунел Греј Кожа Лаптоп Месинџер Случај-Компатибилен СО HP 15-BA097NL Лаптоп, 15.6 Инчен Дисплеј
  • Неодамнешно

Брунел Греј Кожа Лаптоп Месинџер Случај-Компатибилен СО HP 15-BA097NL Лаптоп, 15.6 Инчен Дисплеј

DEN 1492.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете вистински стил на вашиот уред со елегантни оригинални карактеристики на дизајнот Елегантен додаток за сите прилики што нуди безбедна и цврста заштита за вашиот уред. Standономски штанд за превртување за удобно пишување во движење. Мека анти-прашина велур микрофибер внатрешни работи. Страничен Џеб за Полнач, Таблет, Пенкала и други додатоци. Отстранлив Ремен За Рамо. Додадете вистински стил на вашиот уред со елегантни оригинални карактеристики на дизајнот. Елегантен додаток за сите прилики што нуди безбедна и цврста заштита за вашиот уред. Standономски штанд за превртување за удобно пишување во движење. Мека анти-прашина велур микрофибер внатрешни работи. Страничен Џеб за Полнач, Таблет, Пенкала и други додатоци. Отстранлив Ремен За Рамо. Случаите со Контурни Серии нудат тешка заштита на сите лаптопи и тетратки, додека сепак се контурираат во форма на уредот. Подигнат штанд се одвива удобно на рамни површини и овозможува поергономско искуство со пишување.