Црно компактно огледало Од Совршено Обичната Колекција На Модата
  • Неодамнешно

Црно компактно огледало Од Совршено Обичната Колекција На Модата

DEN 470.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компактно огледало во софистицирана црна боја ќе биде победник кога ќе ги предадете како услуга на вашиот следен настан!Возбудете ги вашите гости со стилска и функционална услуга што ќе ја задржат како спомен на вашиот посебен денОгледалото има црно тврдо обликувано куќиште. Куќиштето е со шарки и има алинеја што овозможува лесно отворање и затворање. Внатре, ќе најдете стаклено огледало од двете страни.Компактите може да се персонализираат со прилагодени етикети направени за да одговараат на темата на вашиот настан. Етикетите не се вклучени. Големината е 2,5" тркалезно црно компактно огледало од Совршено Обична Колекција двострано стаклено огледало тврдо обликувано пластично куќиште во црно Куќиште е со шарки и има алинеја за лесно отворање и затворање Горниот дел од куќиштето е погоден за прицврстување на персонализирани налепници Налепници кои Не се вклучени Рефус спакувани во поединечни поли кеси софистицирана и функционална корист за посебен настан!.