ИФДМ Мултифункционален Степер За Домашно Опремени Тивки Телесната Тежина Педалата Фитнес Опрема Телесната Тежина Педалата Фитнес Чекор Машини
  • Неодамнешно

ИФДМ Мултифункционален Степер За Домашно Опремени Тивки Телесната Тежина Педалата Фитнес Опрема Телесната

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: Изработен од материјали, овој производ е цврст и издржлив ЛЦД-ДИСПЛЕЈ : лцд-дисплејот ги мери чекорите, времето, вкупните и калориите, правејќи ја вашата вежба поразумна и поефикасна. ФУНКЦИИ : може да ви помогне да ги намалите маснотиите и да ги тонирате градите, грбот и рамената. ТЕШКА РАБОТА : Цврстата рамка држи до 100 килограми, погодна за широк спектар на вежби. ПЕДАЛА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : големите текстурирани ножни плочи обезбедуваат цврста нелизгачка нога. Карактеристики : : Изработен од материјали, овој производ е цврст и издржлив.ЛЦД-ДИСПЛЕЈ : лцд-дисплејот ги мери чекорите, времето, вкупните и калориите, правејќи ја вашата вежба поразумна и поефикасна.ФУНКЦИИ : може да ви помогне да ги намалите маснотиите и да ги тонирате градите, грбот и рамената.ТЕШКА РАБОТА : Цврстата рамка држи до 100 килограми, погодна за широк спектар на вежби.ПЕДАЛА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : големите текстурирани ножни плочи обезбедуваат цврста нелизгачка нога.Спецификација : Состојба : Бренд New Item Тип : Вежба Степерматеријал : Steel Size : Прибл. Пакет Листа : 1 * Вежба Степеркомпактен Мини Седиште Елипсовидна.

Condition:
Brand New
Item Type:
Exercise Stepper
Material:
Steel
Size:
Approx.
Package List:
1 * Exercise Stepper:
Compact Mini Seated Elliptical :