1SetNatural дрво зачини со капаци со моден шеќер сол зачини за зачини со кујнски додатоци со дрво лажица
  • Неодамнешно

1SetNatural дрво зачини со капаци со моден шеќер сол зачини за зачини со кујнски додатоци со дрво лажица

DEN 1283.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет Сосема нов и висок квалитет. Тесно вклопување на капакот обезбедува хигиена и гарантира заштита од влага и лоши мириси. Мултифузија, можете да го користите ова за да чувате зачини, бонбони, итн. Погодно за семејства, хотели, кафулиња, бифе, забави, итн. Потекло : CN (потекло) Боја : Како што е прикажано Мератеријал : Дрво капацитет : 158mlfeature : Eco Friendly.