Прилагодено Автосунд САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 41
  • Неодамнешно

Прилагодено Автосунд САД-630 Во Цртичка АМ / ФМ 41

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

РДС тјунер покажува станица / песна / уметник на ЛЦД-дисплеј Директна Контрола НА ЦД1. USB Порта За Флеш Диск MP3/WMA Репродукција. Електронско Подесување и Контрола На Јачината на Звукот. 2 Канал RCA Помошен Влез за сателит итн. Сад/Евра Тјунер. Одделен Бас и Високи тонови. Дигитален Часовник. ПРИЛАГОДЕНО AUTOSOUND САД-630 е дизајниран да обезбеди најдобра аудио технологија завиткана во класичен автомобил стерео изглед. Тоа ќе одговара на акциите на вашиот автомобил или камион без потребни измени. Дизајниран е со рамка што го содржи логото на производителот на вашиот автомобил, како и големи копчиња во стилот НА ОЕМ за да ја комплиментирате вашата цртичка. КОГА станува збор за електрониката, САД-630 може да се пофали со модерни карактеристики како USB влез за флеш-уреди ЗА репродукција MP3/WMA датотеки со песни и приклучок за вашиот i Pod. Кога е поврзан со овие уреди, дигиталниот дисплеј на радиото ќе прикаже наслови на изведувачи, песни, албуми и ќе овозможи навигација со песни преку самото радио. САД-630 е компатибилен со нашиот опционален BLUKIT кој овозможува bluetooth music streaming од вашиот овозможен телефон, како и мобилен повик без раце преку звучниците на возилото и вградениот микрофон НА BLUKIT. Со врв од 300 вати радиото обезбедува многу енергија, но дополнително содржи четири пред-излези НА RCA за опционални засилувачи. Исто така, доаѓа со Помошни влезови за сателитски радио приемници, iphone или кој било пренослив плеер што можеби сакате да го користите.