Цветни црвени рози шема со хоризонтални ленти со вреќи за вреќи за рамо за рамото на рамото
  • Неодамнешно

Цветни црвени рози шема со хоризонтални ленти со вреќи за вреќи за рамо за рамото на рамото

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на ранецот : 106lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено. Големина на ранецот : 10.6lx 7,8 WX 14 H инчи. Голем капацитет : 1 главен џеб и 2 странични џебови, 1 преден патент џеб и 4 внатрешни џебови. Има доволно простор да ги организира бебето и мама суштината, одржувањето на сè е во совршен редослед. Разумен дизајн : Усвојување на двоен патент дизајн со прилагодливи ленти за рамо, лесно е да го земете она што ви треба додека го отворате патентот, што е навистина добро кога држите бебе во рака. Прилагодливите ленти за рамо спречуваат затегнување на вратот, избегнувајте да ги повредите рамената. Погодно и лесен : Овој ранец може да се користи како ранец за бебиња, чанта или да биде обесена на шетач за да ги ослободите рацете, што го прави идеален за долга прошетка со шетач. Мулти-функција : Не можете да ја користите нашата торба како ранец или чанта за мама/тато, туку може да биде и нормален ранец за патување, училиште, работа, шопинг или патување. Погодно е за скоро сите активности на отворено. Материјал : платно, издржливо и лесен, ќе трае со години Карактеристики : 1.