3 Џебови Решетката Ѕид Носителот На Датотеката Организатор Канцеларија Виси Списание Решетката, Ѕид Виси Носителот На Датотеката Организатор За Датотеки, Весници,
  • Неодамнешно

3 Џебови Решетката Ѕид Носителот На Датотеката Организатор Канцеларија Виси Списание Решетката, Ѕид Виси Носителот

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Цврст q метален материјал со Врвен квалитет е доволно цврст за секојдневна употреба Може заштеда на простор виси на ѕидот. Поправете со приложената завртка, не треба да се грижите дали ќе паднете. ●Дизајн Монтиран на ѕид за заштеда на Простор q : Големиот капацитет може да ги одржува уредни хартиите и списанијата. Со кошницата на организаторот на списанието, поштата, книгите, списанијата, весниците, документите, датотеките и таблетите, сите можат да се држат во неа без да заземаат премногу простор на вашиот ѕид или врата. Едноставен метален дизајн, добар избор за подарок како домаќинство и Домашен Декор. Со куки дизајн за виси клучеви и мали предмети. ●3 Дизајн На Џебови € дизајнот на Ниво овозможува многу простор за држење датотеки, списанија, клипови за хартија, држачи за палецот, играчки и се што треба да се организира. €Широко Се Користи€ : оваа решетка За списанија монтирана на ѕид може да се инсталира на кој било ѕид простор, погоден за секој простор за соработка, домашна канцеларија, приватна канцеларија, простор за прием. ●Заштеда На простор : Монтирање на ѕид, искористете го целосно вашиот вертикален простор, направете ја работната површина уредна, дајте и на вашата канцеларија или дома професионален организиран нов изглед. ●Цврст q метален материјал со Врвен квалитет е доволно цврст за секојдневна употреба. Може заштеда на простор виси на ѕидот. Поправете со приложената завртка, не треба да се грижите дали ќе паднете. ●Дизајн Монтиран на ѕид за заштеда на Простор q : Големиот капацитет може да ги одржува уредни хартиите и списанијата. Со кошницата на организаторот на списанието, поштата, книгите, списанијата, весниците, документите, датотеките и таблетите, сите можат да се држат во неа без да заземаат премногу простор на вашиот ѕид или врата. Едноставен метален дизајн, добар избор за подарок како домаќинство и Домашен Декор. Со куки дизајн за виси клучеви и мали предмети. ●3 Дизајн На Џебови € дизајнот на Ниво овозможува многу простор за држење датотеки, списанија, клипови за хартија, држачи за палецот, играчки и се што треба да се организира. €Широко Се Користи€ : оваа решетка За списанија монтирана на ѕид може да се инсталира на кој било ѕид простор, погоден за секој простор за соработка, домашна канцеларија, приватна канцеларија, простор за прием.