Сибирско хаски кученце урдан ѓердан срце сребро урн, приврзок за чување накит за миленичиња пепел со комплет за полнење
  • Неодамнешно

Сибирско хаски кученце урдан ѓердан срце сребро урн, приврзок за чување накит за миленичиња пепел со

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ѓердан од легура на урн со полнење инка и иглички Накит на ѓердан високо 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; Должина на ланецот 27,6 инчи. Овој ѓердан од урн не е само декоративен, туку и многу незаборавен. Може да се носи и може да се прикаже и дома, или да го закачите од ретровизорот во автомобилот. Погоден како меморијален подарок, како што се Денот на вineубените, роденденот, Денот на мајката, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, годишнината од свадбата; Велигденски ден, Црн петок, Нова Година. Лесно е да се совпадне секоја облека. Ако има проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ветуваме брз одговор. Дајте ви го најзадоволителното искуство за купување. Ѓердан од легура на урн со полнење инка и иглички. Накит на ѓердан високо 1,6 инчи; ширина 0,9 инчи; Должина на ланецот 27,6 инчи. Овој ѓердан од урн не е само декоративен, туку и многу незаборавен. Може да се носи и може да се прикаже и дома, или да го закачите од ретровизорот во автомобилот. Погоден како меморијален подарок, како што се Денот на вineубените, роденденот, Денот на мајката, Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, годишнината од свадбата; Велигденски ден, Црн петок, Нова Година. Лесно е да се совпадне секоја облека. Ако има проблеми со купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ветуваме брз одговор. Дајте ви го најзадоволителното искуство за купување. Погодно е за оние кои имаат миленичиња.