Scuube сад за садови за садови за садови 2 нивоа решетка за сад за садови за сушење 304 решетката за јадење од не'рѓосувачки челик со држач
  • Неодамнешно

Scuube сад за садови за садови за садови 2 нивоа решетка за сад за садови за сушење 304 решетката за јадење од не'рѓосувачки

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Брзо и лесно сушење : Со ова решетка за одводнување на садот, нема повеќе потреба од садови за сушење со рака Овозможува доволно простор за плочи плус прибор за јадење до сушење на воздухот. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Површината е мазна за да се спречат гребнатини. Голем капацитет, дизајниран да се исцеди над кој било мијалник, ги задоволува основните потреби на семејството. Опремено со фиока за вода за влечење : Секој кат е опремен со фиока за влечење на вода, што е водоотпорно и лесно се исцеди. Може да се постави хоризонтално/вертикално, садовите можат да бидат поставени по желба, а овошјето може да се постави и. Прилагодливи стапала што не се лизгаат : Прилагодливи гумени стапала не се лизгаат и не ја повредуваат масата. Брзо и лесно сушење : Со ова решетка за одводнување на садот, нема повеќе потреба од садови за сушење со рака. Овозможува доволно простор за плочи плус прибор за јадење до сушење на воздухот. Материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Површината е мазна за да се спречат гребнатини. Голем капацитет, дизајниран да се исцеди над кој било мијалник, ги задоволува основните потреби на семејството. Опремено со фиока за вода за влечење : Секој кат е опремен со фиока за влечење на вода, што е водоотпорно и лесно се исцеди. Може да се постави хоризонтално/вертикално, садовите можат да бидат поставени по желба, а овошјето може да се постави и. Прилагодливи стапала што не се лизгаат : Прилагодливи гумени стапала не се лизгаат и не ја повредуваат масата. Користејќи ја оваа решетка за одводнување, вашата кујна countertop ќе остане чиста и суво, ќе ги задоволи вашите основни потреби за складирање за кујнски алатки. Дефинитивно е совршен кујнски производ, лесно може да се смести повеќе јадења, да ви помогне да се збогувате со хаосот. Име на продукција : Материјал за чистење на садови : Не'рѓосувачки стилизиза : 40.5*28*42cmpackage Вклучен : 1x решетка за садови (садови и други прибор за кутија на сликата не се вклучени) стабилни и флексибилни : дизајнот е стабилен и безбеден на мијалник, работна површина или табела.