Касот Игри Слушалки Со Микрофон Длабоко Бас Слушалки Во Уво Слушалки Стерео Слушалки Со Одвојлив Двоен Микрофон За Мобилни Игри, Xbox One, PS4, Pro, КОМПЈУТЕР
  • Неодамнешно

Касот Игри Слушалки Со Микрофон Длабоко Бас Слушалки Во Уво Слушалки Стерео Слушалки Со Одвојлив Двоен Микрофон

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quoval DUAL MICROPHONE design ® Опремен Со намалување на бучавата и 360° omnidirectional & одвојлив микрофон, Кој може да се прилагоди на најсоодветната позиција по желба Покрај тоа, микрофонот е опремен со функција за намалување на бучавата за да ја направи вашата комуникација во играта појасна и помазна. Вградениот микрофон може да биде погоден за употреба во вообичаен разговор и опремен со контролен панел, кој може да ја прилагоди јачината на звукот во секое време или директно да го исклучи звукот. €®ЛЕСЕН И УДОБЕН●Слушалките за игри се дизајнирани со коси чепчиња за уши од 45°, во меѓувреме, усвојувајќи три пара заменливи меки силиконски слушалки и перки за уши за најдобро вклопување, ви овозможуваат да играте со часови во целосна удобност и не е лесно да испаднете. Споредете со слушалките преку уво, оваа слушалка за игри е лесна и нема да ви ја притисне главата. Quiseral КОМПАТИБИЛНОСТ е Дизајниран За Xbox One и Play Station PS4 контролори со 3,5 mm аудио приклучок, слушалките за игри се совршени за Работа За Nintendo Switch/3 DS (АУДИО), Мобилен Телефон, i Phone, Samsung Galaxy ,i Pad, Play Station 5,Play Station 4, Xbox One S/X контролер, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет, итн. Ве молиме имајте предвид дека ви треба дополнителен адаптер На Мајкрософт (не е вклучен) кога се поврзувате со стара верзија X кутија. За СЕКОЈА СИТУАЦИЈА,Совршен За игри, спорт, музика, видеа, аудио книги и се останато. Каде и да одите, тоа ќе ви донесе чувство на концерт во живо. Quott НЕМА да штеди напор да обезбеди задоволна услуга на секој клиент, слободно контактирајте не кога ќе сретнете некој проблем, ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа за да ви помогнеме. Quoval DUAL MICROPHONE design ® Опремен Со намалување на бучавата и 360° omnidirectional & одвојлив микрофон, Кој може да се прилагоди на најсоодветната позиција по желба. Покрај тоа, микрофонот е опремен со функција за намалување на бучавата за да ја направи вашата комуникација во играта појасна и помазна.