Foose Снег Глобус Колачиња Машина 3.5 Инчи-Калај Обложени Челик Колачиња Секачи - Снег Глобус Колачиња Мувла
  • Неодамнешно

Foose Снег Глобус Колачиња Машина 3.5 Инчи-Калај Обложени Челик Колачиња Секачи - Снег Глобус Колачиња Мувла

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен Секач За Колачиња За Снежни Глобуси-Нашите секачи за колачиња се произведени од калај-обложен тежок тестиран и сертифициран челик за храна Овој секач за колачиња има валани рабови што го олеснуваат држењето без да ги повредите рацете и острото дно за прецизно сечење и извонредни резултати. Очигледен Избор За Вашиот Дом Или Бизнис-Нашите секачи за колачиња се користат за сечење колачиња, колачи, тесто, фондан, зеленчук, англиски мафини, обликување тестенини од равиоли и многу повеќе. Користете ги нашите секачи за колачиња за печење, готвење, пржење јајца или правење палачинки! Забавувајте се додека ја истражувате вашата креативност!. Разновидни, Модерни И Уникатни Секачи За Колачиња-Оставете ги вашите креативни сокови да течат! Овој Секач За Колачиња Снежен Глобус е одличен за мека храна, леб, сендвичи, тесто за колачиња, сирење, овошје и занаетчиски глини. Идеален за специјални прилики и свечености, празници, тушеви за бебиња и како подарок или хоби. Цврст и Прецизен Секач За Колачиња Изграден Да Трае –Секачот За Колачиња Снежен Глобус, изработен од цврст калај, големина : 3,5 инчи. Грижете се за овој уникатен секач за колачиња со бришење со влажна крпа за чистење, овој секач за колачиња не е безбеден за миење садови, но исклучително лесен за чистење и одржување со години. Семејна сопственост и управувана со стари добри модни деловни вредности-ние сме специјализирани за дизајнирање оригинални секачи за колачиња за креативно печење! Нашите калапи за колачиња ќе бидат идеални за вашиот следен тематски настан. Ние нудиме квалитет на кој можете да му верувате! Вашето задоволство е наш главен приоритет.