Хилитанд Мини УСБ Камера Одбор,Висока Резолуција Дефиниција 2MP OV2720 Чип Камера Модул Видео Веб Камера Со Микрофон За Лаптопи
  • Неодамнешно

Хилитанд Мини УСБ Камера Одбор,Висока Резолуција Дефиниција 2MP OV2720 Чип Камера Модул Видео Веб Камера

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висока Резолуција : модулот на камерата има резолуција со висока дефиниција од 1920 х 1080, добро вратете ги предметите што ги гледа голо око Објектив ОД 2 MP : објективот ОД 2 MP на модулот може да ви донесе чисто и деликатно искуство со квалитетот на сликата и да ги направи вашите слики појасни. Главна Апликација : овој модул ЗА МИНИ USB камера е специјално дизајниран за сите Во еден Компјутер, рекламни машини и лаптопи. Голем Опсег На Гледање : видното поле на овој модул е 73 степени, опсегот на гледање е поголем, а бизнисот е поширок. Мала Големина : модулот има ултра мала големина погодна за вградени апликации и е погодна за различни мали камери. Тип на ставка : Мини USB Камера Одбор Материјал : Пхб Боја : Црни Пиксели : 2mp Фотосензитивен Чип : OV2720 (1/5, 8 инчи) CMOS Поле На Гледање или Фокусна Должина : 73°, 2,8 mm Формат : Mjpeg Стапка На Рамка : 30fps Максимален Агол На Гледање : 73° Без Изобличување Излез : USB2. 0 Жица : Стандард Прибл.7 во работна температура : -20 € -70€ Функција Вовед : за лаптопи, рекламни машини, Сите Во Една Машина Пакет Листа : 1 x МИНИ USB Камера Одбор1 x USB Кабел.