Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 60х 100х Биолошки Микроскоп План Објективни Леќи Лабораторија Потрошен Материјал
  • Неодамнешно

Комплет Додатоци за микроскоп ЗА Возрасни 60х 100х Биолошки Микроскоп План Објективни Леќи Лабораторија

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал : Метал Теорија : Биолошки Микроскоп. Дијаметар околу : 20,3 * 0,705 мм. Сооднос На Зголемување : 500Х & Под. Број на модел : Универзален план Објектив. Карактеристики : авион кокуларен. Користи висококвалитетни материјали, издржливи, стабилни перформанси и може да се користи долго време time.An суштински додаток за микроскоп. Е практичен додаток, лесен за инсталирање. Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард.