Рико Индустрии Нхл Хокеј Ласерски Врежан Преден Џебен Паричник-Компактен/Удобен/Тенок
  • Неодамнешно

Рико Индустрии Нхл Хокеј Ласерски Врежан Преден Џебен Паричник-Компактен/Удобен/Тенок

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Произведено во САД Вештачка Кожа поставата. Затворање на размавта. Измијте Со Крпа. Кожен преден Џебен Паричник. Ги чува вашите пари и картички безбедни. Карактеристики 2 слотови картичка плус лична КАРТА носителот надвор. Обезбедува пари со магнетски клип. Сигурно ќе ги држи сите ваши скапоцености каде И да Одите.