МИАШУИ Обичен Краток Фустан Денот На Независноста За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски О Резервоар За Врат Велигденски Фустани
  • Неодамнешно

МИАШУИ Обичен Краток Фустан Денот На Независноста За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски О

DEN 169.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Произведено во САД и Увезено. Г затворање Прстен. 7-15 дена испорака. Карактеристики на производот : Оваа Маица Со Кружен врат Е Изработена од Висококвалитетен Материјал за Мешавина од Памук, Обезбедувајќи Ви Меко И Удобно Искуство при Носење. Печатениот Дизајн Е Модерен И Уникатен, А Дизајнот Без Копчиња Е Едноставен И Удобен. Дизајнот Со Кратки ракави Е Погоден За Летно Носење, Што Ве Прави Повеќе Стилски и Удобен. Целна Публика : Оваа Маица Со Кружен врат Е Погодна за Млади луѓе и Модничари. И Мажите и Жените Можат Да Ја Носат Оваа Маица за Да Го Покажат Својот Стилски Стил. Во исто време, Оваа Маица Е Погодна И за Луѓе Кои Сакаат Секојдневен Стил. Посветеност На Услугата : Ние Обезбедуваме По-Услуга И . Доколку Наидете На Какви Било Проблеми За Време На Процесот На Купување, Можете Да Не Контактирате Во Секое Време. Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Обезбедиме Најдобро Искуство Во Услугата. Обичен Краток Фустан Денот На Независноста За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Резервоар За О Врат Велигденски Фустани За Жени Денот На Независноста За Жени Печатете Дневни Летни Кошули За Женски Резервоари За Врат Американски 4 од јули Печатете Блуза Кошули За Вежбање Со Кратки Ракави Обични Лабави Маици Материјал : Полиестер,Боја На Спандекс : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 160гр големина На Пакетот : 25х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.