Мамакул Црвени Цветаат Роза Цвеќиња Црна Дуфел Рамо Торба За Носење Платно Патна Торба За Спортски Танц Во Теретана Викенд Патување
  • Неодамнешно

Мамакул Црвени Цветаат Роза Цвеќиња Црна Дуфел Рамо Торба За Носење Платно Патна Торба За Спортски Танц

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 17,7 х 9 х 9 инчи, Одлично За шкафчиња за теретана не заземаат премногу простор Главната преграда со патент, патентите се мазни и издржливи. Одлична торба за теретана,вежбање,спорт,јога, патување преку ноќ и активности на отворено. Оваа лесна торба за буре/спорт е совршена за мажи,жени,деца,момчиња и девојчиња. Доаѓа со прилагодлив, отстранлив ремен за рамо што е погоден за разноврсно носење;ременот за рамо со подлога за рамо со воздушна мрежа,рачките за носење на мрежата е задебелена кожа од влакна за целосна удобност.