Елаго W5 Случај Приврзок За Клучеви Компатибилен Со Apple AirTags-Заштита Од Капка, Прстен За Клучеви Од Карабинер, Класичен Рачен Уред За Следење На Дизајнот На Конзолата
  • Неодамнешно

Елаго W5 Случај Приврзок За Клучеви Компатибилен Со Apple AirTags-Заштита Од Капка, Прстен За Клучеви Од Карабинер, Класичен

DEN 207.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕЛАГО ГО ОТВОРА ПАТОТ за нови додатоци компатибилни со Воздушни Ознаки! Еден од првите дизајни ШТО се СОЗДАДЕНИ ОД НУЛА Е Случајот W5, кој БЕЗБЕДНО го држи вашиот уред за следење додека ГО ШТИТИ од секојдневна употреба и капки! ЗА РАЗЛИКА ОД другите СЛУЧАИ кои се здодевни, не го држат тракерот и не штитат добро, случајот W5 е создаден за да ви даде чувство На НОСТАЛГИЈА со стар дизајн на игри што Е ЕКСПЛОЗИЈА ОД МИНАТОТО-сето тоа додека обезбедува СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ и ОДЛИЧНА ЗАШТИТА од секојдневна употреба!. НЕРЕЦИКЛИРАН СИЛИКОН се КОРИСТЕШЕ за да се обезбеди употреба НА НЕТОКСИЧНИ хемикалии за да се обезбеди безбедна употреба за секого - безбедна за возрасни, деца и домашни миленици!. ИАКО ПОВЕЌЕТО ГО КОРИСТАТ за СЛЕДЕЊЕ на клучеви и аудио уреди, случајот W5 ви овозможува да го користите тракерот за деца и домашни миленици. Искористете го случајот за да ги следите работите што никогаш порано не сте ги следеле!. елаго Е ДИЗАЈНЕРСКА КОМПАНИЈА ПРВО и ОСНОВНО. Нашето мото Е ЕДНОСТАВНА СОФИСТИЦИРАНОСТ затоа што создаваме производи КОИ СЕ КОРИСНИ и ПРЕКРАСНИ! НИЕ СЕКОГАШ СОЗДАВАМЕ производи ШТО НИЕ САМИТЕ ГИ КОРИСТИМЕ, па знаеме дека ќе ВИ се ДОПАДНЕ!.