Мјцммб Гребење Одбор за мачка Гребење Свиња Свиња Грабне Одбор Брановидни хартија мачка Гребење Одбор Двојна употреба Триаголник мачка Канџи Одбор
  • Неодамнешно

Мјцммб Гребење Одбор за мачка Гребење Свиња Свиња Грабне Одбор Брановидни хартија мачка Гребење Одбор Двојна

DEN 1568.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРОЦЕС НА ХД печатење : моделот на производот обично го одредува најдиректниот квалитет на производот Ние користиме технологија за печатење со висока дефиниција за печатење поубави производи преку опрема од професионален степен и ви обезбедуваме висококвалитетни производи. Класична брановидна табла за канџи за мачки : брановидна хартија, еколошка и густа. Контурата е завршена, празнините се цврсто комбинирани, а авионите се одвоени. Може да ги фати канџите за да спречи премногу долги канџи; може да игра, сопственикот не се забавува дома; може да ги испушти, чувствува лошо и да ги испушти своите емоции. Леплив лепак за ориз за јадење : таблата за гребење мачки е поврзана со леплив лепак за ориз за јадење за да го инхибира здравјето на изворот. Тој е безбеден, нетоксичен и безбеден за употреба. Дизајн на рјукју : нацртани Се Две патеки целата табла за гребење мачки, а ѕвончето е поставено за значително да ја зголеми функцијата за употреба на таблата за гребење мачки. Тоа е, таблата за гребење мачки е исто така играчка за мачки!. Двострано може да се сфати : двостран дизајн на канџи за мелење, едната страна од канџите за мелење топки, едната страна освежувачки канџи, задоволување на потребите на канџите за мачки. Дајте му добар улов на вашата мачка, оставете ја да го избегне хаосот и погрижете се неговите канџи да бидат чисти и лично чисти.Информации за производот зошто користете табла за гребење мачки канџите растат побрзо. Кога канџите се свиткани, канџите можат да влијаат на мачката што оди или ја прободува подлогата за месо. за да ги задржи канџите остри и да спречи свиткување, мачката сака да ги меле канџите.Таблата за гребење мачки е изработена од брановиден материјал под висок притисок и е изработена од рециклиран хартиен материјал. Природно се деградира откако ќе се отфрли. Тоа е добар зелен материјал. Двослојната брановидна хартија со висока густина не само што има одлична отпорност на свиткување и отпорност на свиткување, туку и во голема мера ја подобрува отпорноста на гребење. Тоа и помага на мачката да фати без гребење на шепите, а мачката може да игра подолго.