ФАМАРИН Злато Слоевит Приврзок Долг Ѓердан, 3 Слој Чокер Ѓердан Синџир Приврзок Накит За Жени
  • Неодамнешно

ФАМАРИН Злато Слоевит Приврзок Долг Ѓердан, 3 Слој Чокер Ѓердан Синџир Приврзок Накит За Жени

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Повеќеслоен Ѓердан : Сложено изработени синџири за златни тонови со овална мушка и приврзок за монети Секој ѓердан може да се носи сам. Исклучителна ѓердан направи кралска изјава. ● Прекрасен Со Секоја Облека : Идеален накит за костими погоден за секојдневен и свечен фустан за матура. За годишнина, дипломирање, роденден или некои посебни прилики. Добијте комплимент секој пат кога ќе го носите ѓерданот со приврзок. ● Безбедно и Удобно : должина на синџирот(Л) 20" со 3,15" продолжувач.76 " продолжувач.95 " продолжувач. Олово и никел слободен. Безбеден и удобен за носење во текот на целиот ден. ● Најдобра Идеја За Подароци : Изненадете ја вашата девојка или пријателка со златнослоен ѓердан како годишнина, роденденски или Божиќни подароци. ● 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите : секој проблем со квалитетот во рок од 30 дена, замена или враќање на средствата ќе биде обработен за веднаш да го решите вашиот проблем. Бесплатно и лесно враќање и размена.