VWR 10827-918 Едноканален Електронски Пипеттор, 20 €l Волумен, Течност_унци, Степен C, Пластика. Нерѓосувачки Челик, Бледо Жолта (
  • Неодамнешно

VWR 10827-918 Едноканален Електронски Пипеттор, 20 €l Волумен, Течност_унци, Степен C, Пластика. Нерѓосувачки

DEN 8546.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Леснотија на користење : само 2 копчиња и 5 режими на пипетирање, вклучувајќи го и сопствениот режим што создава протоколи за пипетирање лесно и брзо Напредна ergономија : лесна и совршено избалансирана, практично не бара сила за значително намалување на рси. Целосно моторизиран клипен погон : за рамномерен и редовен примерок јас низ секој канал. Земја на потекло : Сад.