LC203 Компатибилен Кертриџ Со Мастило За Брат LC203XL LC201XL LC203 LC201 Работа Со Брат MFC-J480DW MFC-J880DW MFC-J4420DW MFC-J680DW MFC-J885DW Печатач
  • Неодамнешно

LC203 Компатибилен Кертриџ Со Мастило За Брат LC203XL LC201XL LC203 LC201 Работа Со Брат MFC-J480DW MFC-J880DW

DEN 793.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

♛Вклучуваат во пакетот : 4 * LC203 C Цијан 4 * LC203 M Magenta 4 * LC203 Y Жолта (Вкупно 12 Пакувања) ♛Принос на страница : 550 страници по БОЈА LC203 XL кертриџ со мастило (5% покриеност). ♛Компатибилни Печатачи : Брат MFC-4320 DW MFC-J4420 DW MFC-J4620 DW MFC-J460 DW MFC-J480 DW MFC-J485 DW MFC-J5520 DW MFC-J5620 W MFC-J5720 DW MFC-J680 DW MFC-J880 DW MFC-ј885дв ИНК-ЏЕТ ПЕЧАТАЧ. Користи светла боја, силен сјај и тродимензионална смисла, висок израз на боја. Guarant 12 месеци 100% гаранција. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не во секое време,НИЕ ЌЕ одговориме ШТО Е можно ПОБРЗО. Модел : За Брат LC203 LC201 LC203 C LC203 M LC203 Y XL касета Со Мастило вклучете во пакетот(12-Пакет) : 4 Пакувања LC203 C XL cyan Касета со мастило4 Пакувања LC203 M XL Magenta cartridge4 Пакети LC203 C XL жолто мастило кертриџпринт страница принос : 550 Страници НА ЦИЈАН/МАГЕНТА/ЖОЛТО МАСТИЛО КЕРТРИЏ (5% ПОКРИЕНОСТ)ЧИП : СО ЧИПОВИ. Компатибилен Печатач За Брат : MFC-J4320 DW MFC-J4420 DW MFC-J460 DW MFC-J4620 DW MFC-J480 DW MFC-J485 DW MFC-J5520 DW MFC-J5620 DW MFC-J5720 DW MFC-J680 DW MFC-J480 DW MFC-J480 DW MFC-J480 DW MFC-J480 DW MFC-J480 DW MFC-J480 DW MFC мфц-Ј485дв *ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ВАШИОТ ПЕЧАТАЧ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ 100% ГАРАНТИРАНО КВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ МАСТИЛОТО Е МАЗНО, А ЧЕСТИЧКИТЕ СЕ ВО РЕД И НЕ СЕ БЛОКИРАНИ. Светла боја, силен сјај и тродимензионална смисла, висок израз на боја. Печати непречено, троши помалку енергија и во голема мера ги намалува трошоците за печатење.обезбедување целосна компатибилност со оригинални мастила и без дополнително оштетување на печатачот.Ви благодариме за да изберете Боја.12 месеци 100% гаранција. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ ЗАБЕЛЕШКА : 1.Ве молиме потврдете Го Моделот На Печатачот пред да нарачате.To спречете го статичкото влијание врз стабилноста на чипот, ве молиме не го допирајте чипот.Ве молиме проверете ја насоката на вметнување на касетата со мастило за време на инсталацијата и бидете сигурни дека ќе го приклучите неколку пати ако е тешко да се инсталира.