Џејдин Козметичка Торба За Шминка Со Патент, Козметичка Торбичка Тавел За Тоалети, Шминка и Додатоци, Вреќи За Шминка Отпорни На Вода За Жени, Дизајни
  • Неодамнешно

Џејдин Козметичка Торба За Шминка Со Патент, Козметичка Торбичка Тавел За Тоалети, Шминка и Додатоци, Вреќи За

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Козметички Патент : компактна, но пространа козметичка торба за шминка со сигурно затворање на патент Совршен за патување со шминка, тоалети, четки и други мали додатоци. Квалитетна Ткаенина : оваа торба е конструирана со ткаење од 600д полиестер обложен СО 210д ткаенина, обезбедувајќи одлична отпорност на вода и издржливост. Најдобро од с, тоа е супер лесно за чистење!. Широко Отворање : Лесно пристапете до вашите козметички додатоци со широкиот отвор на школка. Патентот се обвиткува околу речиси целата торба. Тоа го прави пакувањето и складирањето на шминката ветре!. Метален Хардвер : Карактеристики метални јазичиња за влечење патент за зголемена издржливост и премиум чувство. Внатрешните шевови се исто така врзани со најлон за да се спречи кинење. Организација : Внатрешните прегради и еластиките ви овозможуваат да ја одржувате шминката организирана додека патувате. Ова исто така ги спречува малите предмети да се изгубат меѓу поголемите додатоци.