Нова Diam Машки Млб Дијамант Diam 59 педесет Опремени Капа-Дома
  • Неодамнешно

Нова Diam Машки Млб Дијамант Diam 59 педесет Опремени Капа-Дома

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Опремено затворање. Автентична колекција 2016 млб дијамант diam 59 педесет опремени капа. Ткаенина и карактеристики за изведба за да бидете суви и ладни. Достапно во големини 6 7/8 преку 8 1/4. 100% перформанси полиестер. За да бидете во играта - треба да се притиснете посилно. За да го добиете работ, потребни ви се технолошки напредни перформанси за глава специјално дизајнирани да ви овозможат да трчате дополнителен круг, да направите дополнителен претставник, да поминете дополнителна милја. Ова е капачето што ве носи таму-Новата Diam Дијамантска 5 59 педесет. Иконската капа на новата 5 59 педесет монтирани ја носат вашите омилени играчи НА млб на теренот. Капачето содржи подигнато предно лого на везот, логото на млб батерман на задниот дел од капачето и знамето од новата er на левата страна на носителот. Исто така, се одликува со полиестер за изведба на новата er-што го прави поладен, лесен, дише и обезбедува ув заштита.