Максимално Структурирано Бејзбол Капа Со Прилагодлива Капа За Затворање - Перформанси За Активности На Отворено и Сопствен Вез
  • Неодамнешно

Максимално Структурирано Бејзбол Капа Со Прилагодлива Капа За Затворање - Перформанси За Активности На Отворено и

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

80% Акрилик, 20% Волна Велкро затворање. Миење Раце Само. Прилагодливо Затворање На Ременот За Грб. Шест-Панел Изградба. Структурирана Круна. Совршен За Сопствен Вез И Печатење. Бејзбол Капа За Широки Прилики : Одлично За Трчање, Тренинзи, Активности на Отворено, Организација, Настани и Тимска Игра. Фит тип : Опремени.