ОЛЏУ Прекинувач Држач За Кутии За Игри Компатибилен Со Нинтендо Прекинувач&засилувач; Прекинувач OLED Игра, Префрлете Ја Играта Складирање Картички за 24 Игри Касети
  • Неодамнешно

ОЛЏУ Прекинувач Држач За Кутии За Игри Компатибилен Со Нинтендо Прекинувач&засилувач; Прекинувач OLED

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Префрлете ја кутијата за картички за игри q : Уникатниот дизајн на црна текстура прави разлика, куќиштето за картички за Прекинувачи е одличен подарок за љубителите на игри, погоден за префрлување /прекинувач лајт/прекинувач OLED картичка за игриМерки на претпазливост : Префрлете ја картичката за игра или микро СД картичката не е вклучена.Пакет Вклучени : 1 х Игра Картичка Случај За Прекинувач. ®Голем капацитет : Спакувајте ги сите ваши мали картички за игри во еден компактен случај,оваа кутија за складирање содржи до 24 картички за игри и 24 микро СД картички.Управувајте со вашите скапи картички за игри со леснотија и не грижете се да ги изгубите. ●Лесен за употреба : слот За Картички 1 : 1 дизајн на отворање на мувла и картичката за игра седат во нивните позиции без лабава.Дизајнот на магнетната тока е лесен за отворање и затворање, додека во голема мера ја зголемува безбедноста на куќиштето за Картички На Прекинувачот,за да се спречи отворањето на држачот на куќиштето на прекинувачот кога паѓа. ●Цврстата Обвивка не мора да се грижите дали вашата Картичка За Прекинувач ќе се изгреба или истроши кога ќе ја извадите. ●Преносливите т мора да се грижат дали вашата картичка За Прекинувач ќе се изгреба или истроши кога ќе ја извадите. Спецификација : . Материјал : ШКОЛКА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Внатрешен Силикон. максимален капацитет за складирање : 24 картички за игри и 24 микро СД картички.