САЈ Дистрибутери 7100092 Антибактериски Течен Сапун, киви, 14 мл.
  • Неодамнешно

САЈ Дистрибутери 7100092 Антибактериски Течен Сапун, киви, 14 мл.

DEN 1348.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Киви Земја на потекло : Сад. САЈ Дистрибутери 7100092 Антибактериски Течен Сапун, киви, 14 мл, Пакување од 12. Антибактериски течен сапун. Лесен за употреба. Произведено во Сад. Сигурен и Робустен.