Детското Место Малите Девојчиња влечат Шорцеви 3-Пакет
  • Неодамнешно

Детското Место Малите Девојчиња влечат Шорцеви 3-Пакет

DEN 293.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ПОВЛЕЧЕТЕ ШОРЦЕВИ-лесен стил на влечење кој совршено се спојува со нејзините омилени врвови. ТКАЕНИНА-Изработена од 100% памучна твила. ДИЗАЈН-Се Одликува со еластичен појас за влечење со нефункционален лак и наклонети џебови од предната страна. МУЛТИПАК - Пакет од 4 повлечете шорцеви го олеснува облекувањето. ДЕТСКОТО МЕСТО-ние нудиме огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Детското Место нуди огромен избор на детска облека! Купувајте ни фармерки, шорцеви, хеланки, чинос, поло маици, фустани, униформи, пижами и додатоци. Изработени со материјали со врвен квалитет со голема вредност. Детска облека направена едноставна.