Анти Стареењето Лице Пакет: Витамин Ц Серум за Лице &засилувач; Ретинол Крем За Лице-Природни &засилувач; Органски Подарок Во Собата За Жени &засилувач; Мажите Да Се ?
  • Неодамнешно

Анти Стареењето Лице Пакет: Витамин Ц Серум за Лице &засилувач; Ретинол Крем За Лице-Природни &засилувач;

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зголемете ја цврстината на вашата кожа додека ги намалувате брчките Намалете ја појавата на фото-оштетување и старечки дамки. Минимизирајте ја појавата на пори и груба текстура. Го изедначува тонот на кожата за поцврст, посветол тен. Ја подобрува сјајноста за обновен сјај, тон и текстура.  F496 СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ВИТАМИН Ц - овој серум за лице е помешан со Хијалуронска киселина и Алое Вера за борба против хиперпигментација, губење на еластичноста, брчки и ја осветлува вашата кожа. Серумот вит ц исто така ја штити кожата од оштетување од сонце и слободни радикали.  F499 КРЕМ ЗА ЛИЦЕ ПРОТИВ БРЧКИ-навлажнувач За лице Против Стареење за жени ги омекнува фините линии и ја рафинира текстурата на кожата без да ја исуши вашата кожа. Овој крем за брчки за лице го зголемува прометот на клетките за да ја зацврсти и подигне кожата додека ги намалува брчките и старечките дамки.  F49 A ВИСОКО ЕФИКАСЕН СЕТ ЗА НЕГА на КОЖАТА – Овој Серум За Лице Со Витамин Ц И Ретинол Навлажнувачки Крем за Лице Се бори против промена на бојата на кожата, фини линии, брчки и старечки дамки. Со подобрување на производството на колаген, го подобрува нерамномерниот тон на кожата, доделувањето на кожата и оштетувањето од сонце.  F49 B НАПРАВЕНИ ВО САД & Без СУРОВОСТ-Природните И Органските Состојки ги прават нашите производи многу нежни за кожата. ГЛУТЕН СЛОБОДЕН. Погоден за сите типови и возрасти на кожата, дури и чувствителна кожа!.  B50 ВКЛУЧЕНИ ВО ПРИРОДНО ЗДРАВЈЕ СПИСАНИЕ И АМЕРИКАНСКАТА АСОЦИЈАЦИЈА НА УБАВИНА ТЕРАПИЈА И КОЗМЕТОЛОГИЈА  B50. Зголемете ја цврстината на вашата кожа додека ги намалувате брчките намалете ја појавата на фото-оштетување и старечки дамки минимизирајте ја појавата на пори и груба текстура го зголемува тонот на кожата за поцврст, посветол тен ја подобрува сјајноста за обновен сјај, тон и текстура.