ЈАС РОСА НЕГА Глина Лист Маска-Тука Е За Расчистување На Глина, 4 Head + Лице Миење Лента за Глава &засилувач; Scrunchie Сет-Совршен Спа Пар, 1 Брои Пакет
  • Неодамнешно

ЈАС РОСА НЕГА Глина Лист Маска-Тука Е За Расчистување На Глина, 4 Head + Лице Миење Лента за Глава &засилувач;

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кој е ЈАС РОСА НЕГА : Сериозно Забавна Нега на Кожата Ние правиме забавни формули кои сериозно работат. Насмевка-поттикнување на к-убавина за неа, него, тие, и сите. ● ЗА ФРАНШИЗАТА ЗА ФЛЕКИ : Заштитете ги и смирете ги дамките склони кон акни, додека бидете сигурни дека вашата кожа изгледа чиста и здрава!. ● ЕКСФОЛИРАЈТЕ БЕЗ НЕРЕД : оваа лесна, лесна глинена маска со комплекс од 3 глини и салицилна киселина го апсорбира вишокот на себум, ги деконгестира порите и ја ексфолира кожата-минус нередот. Доаѓа во пакет од 4. ● СОВРШЕН СПА ПАР : Држете ги леталата и косата подалеку од патот додека го миете лицето или се шминкате со оваа супер мека, супер симпатична, супер достојна за слика лента за глава и чкртаници. ● РАЗНОВРСНА : Совршена за сѐ, Од миење лице до шминкање или само како што сакате!.