ДИБАОЛОНГ Женски Јога Панталони Капри Лабави Тренинзи Спортски Панталони Удобни Џогери за Дневна Соба Со Џебови
  • Неодамнешно

ДИБАОЛОНГ Женски Јога Панталони Капри Лабави Тренинзи Спортски Панталони Удобни Џогери за Дневна Соба Со

DEN 415.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

92% Полиестер, 8% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Удобен И Мек Материјал : 92% Полиестер / 8% Спандекс. Мека, лесна и дише, трајна удобност и вклопување. ХАРЕМСКИТЕ ПАНТАЛОНИ ДИБАОЛОНГ се доволно издржливи за вашата теретана или секојдневни. Машинско перење ладно, Не избелувајте. Секојдневен и Опуштен Стил : Лабави џогери за вежбање со странични џебови за практично складирање во движење додека трчате или џогирате низ градот. Повлечете го каприс за жени, обичен каприс, харем панталони за жени. Прилагодлив Половината И Нога Отворање : жените капри панталони со прилагодливи, еластична половината и нога отвори за прилагодите одговара и да ви даде повеќе слобода во вашето спортско време. Карактеристика : Лабаво фитинг, еднобојна, висок струк, должина на капри, женски џогери со џебови, џогер панталони за џогирање жени, лабав тренинг, јога капри џогери, панталони за џогирање со висок струк, удобни женски панталони за одмор, активен каприс за жени, женски пижами панталони, плус големина каприс панталони за лето. Повод : лабавите панталони за џогер се одлични за јога, пилатес, теретана, џогирање, одмор, плажа, спиење, одмор наоколу и релаксирање дома. Тоа е исто така добар избор за вашата секојдневна секојдневна облека. широките панталони за нозе се погодни за секоја сезонска облека.