Феи 10-1490 Гел Рака Вежба Топката, Стандард, Тен, ХХ-Светлина
  • Неодамнешно

Феи 10-1490 Гел Рака Вежба Топката, Стандард, Тен, ХХ-Светлина

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Достапно во 6 нивоа на отпорност кодирани во боја Секое ниво (цврстина) достапно во кружна или јајце форма. Топчињата можат да издржат температури кои се движат од -76 степени Целзиусови до 167 степени Целзиусови. Топлина или студ за употреба во топла или ладна терапија.