Страв Од Брадата / Nickerstickers® Винил Жица Dachshund Куче Прозорец Налепница
  • Неодамнешно

Страв Од Брадата / Nickerstickers® Винил Жица Dachshund Куче Прозорец Налепница

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено по нарачка во САД-ние користиме Локални Добавувачи И Вработуваме Локално Налепницата е широка 5" високи х 4,25". Висококвалитетна Стапка На Винил за 6 години Надворешна Употреба-БЕЗ пилинг, БЕЗ пукање. Лесен За Примена-вклучени Се детални упатства за апликација. НЕ Е СТАТИЧКИ ДРЖАТ!! Налепницата е трајно лепило. Може да се отстрани,но нема да може повторно да се користи откако ќе се отстрани. Ова е налепница изработена од висококвалитетен винил оценета шест години. Тоа е налепница за лепило за сите временски услови што ќе остане ставена низ сите временски услови, сонце и миење. Тој е дизајниран да се користи на надворешната страна на вашиот прозорец или друга површина. Налепницата може да се отстрани, но нема да биде еднократно по отстранувањето. Лесно да се однесуваат на : ❤ Windows ❤ падовите ❤ лап-топ компјутери ❤ Врзива ❤ Лакирани тврдо ❤ Мазни Ѕидови ❤ Метал ❤ Алуминиум АПЛИКАЦИЈА : Дизајнирани за надворешна употреба. Упатствата за апликација се вклучени со секоја налепница. ОПИС : Ова е леплива налепница. Доаѓа како што е прикажано на сликата. Позадината не е дел од налепницата. Тој е дизајниран да се користи НА НАДВОРЕШНАТА страна на вашиот прозорец или друга површина. Налепницата може да се отстрани, но нема да биде еднократно по отстранувањето. Тоа не е статички држат. ГОЛЕМИНА : ние ја користиме истата слика за да продадеме многу различни големини, затоа ве молиме проверете ја големината Во Деталите за Производот пред да купите. Никерстикерите се направени Во северозападниот дел на големиот Пацифик користејќи материјали од локални добавувачи и со вработени ангажирани од нашата локална заедница.