Хуаманлу 3 Пакет Еластична Јамка За Дишење Бендови За Часовници Компатибилни Со Фитбит Полнење 5 Бендови, Мека Прилагодлива Најлонска Спортска Замена Нараквица За
  • Неодамнешно

Хуаманлу 3 Пакет Еластична Јамка За Дишење Бендови За Часовници Компатибилни Со Фитбит Полнење 5 Бендови, Мека

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни Модели huamanlou еластична прилагодлив часовник бенд е компатибилен Со Fitbit Полнење 5 активност тракер (Забелешка : Само за fitbit Полнење 5 замена бенд, не се вклучени тракерот). Премиум Материјал Нашите ремени се изработени од висококвалитетен најлонски материјал, мек, лесен, дише, издржлив, многу удобен за носење. Бесплатна големина погодна за момчиња, девојчиња, мажи и жени во повеќето прилики. Прилагодлива Големина еластичните ленти за часовници се дизајнирани со прилагодлива тока, што ви овозможува слободно да ја прилагодите должината за да одговара на вашиот зглоб. Инсталирањето и отстранувањето се многу едноставни. Погоден за зглобови со големина од 5,9" - 10,2"(150мм-260мм). Повеќе Избори w 3 пакувања ткаени најлонски ленти доаѓаат со различни бои од кои можете да изберете. Започнете го денот со ремен што одговара на вашето расположение и облека. Погоден за спорт, бизнис, секојдневен живот, забави и други прилики. Квалитетна Услуга ние обезбедуваме 12 месеци гаранција гаранција. Безусловно враќање на средствата или бесплатно заменување доколку се неисправни или какви било проблеми со квалитетот. Ве молиме бидете сигурни да купите.